07 sierpnia 2015

Szeregowi DyniogłówkiWitam :) Dzisiaj wielki powrót dyniogłówek! Kolejna trójca rekrutów zasiliła moją armię walczących o uśmiechy małych i dużych :P . Miały być podobne do poprzednich, ale wiadomo jak jest. Jako, że jest to rękodzieło - każda panienka jest wyjątkowa i niepowtarzalna ;) .
Przedstawiam szeregowych: Jacuś koniecznie chciał mieć zdjęcie z tymi wojakami. Najpierw nie mógł znaleźć odpowiedniej pozycji, a później świrował z minami :P . Pociesznie było :) .Na ostatnim zdjęciu widać jakie duże są dyniogłówki. Rosną i rosną! Nie zdziwię się, jak kolejna partia nie wejdzie do piekarnika :P . Wam też rosną twory? Czy może jakoś je mierzycie przy lepieniu? Ja nad tym totalnie nie panuję.
Muszę już iść, bo się ugotuję przy tym komputerze. W całym domu dziś jest duszno nie do wytrzymania. Chyba tylko w toalecie można jeszcze jakoś funkcjonować.. Tylko co tam robić :P . 

Dziękuję za uwagę! 
Pozdrawiam!
I życzę Wam pysznych zimnych drinków, lodów i chłodnych pomieszczeń ;)

10 komentarzy:

 1. Po prostu cudownie je wykonujesz! Są rewelacyjne! Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne figurki, starannie pomalowane :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna cała czwórka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie duże figureczki;)Piękne,a Jacuś uroczy-ma piękne, duże oczka-mam syna w podobnym wieku;)Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szeregowi jak sie patrzy:)) kolorowi, uśmiechnieci, duuuzi:) ale to akurat i moje czeste zmartwienie, bo nie lepie z linijka i czasami jestem przerażona "wysokością" ulepienia:) koniec końców, dłużej musi taki delikwent siedziec w piecu! cudowny pomagier z tego Twojego Jacusia:)) napatrzy sie na mame przy aniołkach i za chwile oprócz pozowania, sam swój anielski biznes rozkręci:)))pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Są urocze i cudowne w bajkowych kolorkach ... piękne . Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj rosną, rosną! Ja swoje najczęściej robię według wzoru, wiec wychodzą wielkościowo podobne :)

  OdpowiedzUsuń