24 stycznia 2014

Moje "dzieła" z 2006 roku

Hej! Na poprawę Waszych humorów i jako motywację dla zaczynających przygodę z rysowaniem zaprezentuję dzisiaj swoje prace z roku 2006. Wedy właśnie założyłam sobie swojego pierwszego bloga na onecie i zaczęłam wstawiać swoje bazgroły. Rysowałam bardzo często. Prawie codziennie dodawałam nową notkę, ale moje rysunki nie były zbyt udane :) . Zresztą sami zobaczcie:

KWIECIEŃ -MAJ 2006  
Strach przed rysowaniem dłoni i par oczu. Śmieszne czasy... Aczkolwiek dalej mam czasami problemy z dłońmi! :)


CZERWIEC - LIPIEC 2006
Widać poprawę w rysowaniu oczu i ogólnie w kresce. Dłonie nadal ukrywane xD 


                                               SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2006
Czyli wielki misz-masz rysunkowy + próby rysowania dłoni :D  

 

PAŹDZIERNIK - GRUDZIEŃ 2006

Wielki krok w przód. Moja kreska staje się mniej toporna co skutkuje lepszymi szkicami. Był to również czas kiedy zaczęłam nadawać kolor poprzez programy graficzne.


Jak widzicie w 2006 roku wiele się zmieniło w sposobie mojego rysowania. A przemiana ta trwała zaledwie 6-7 miesięcy!  Może moje grudniowe prace nie były powalające na kolana, ale ja w tamtym czasie byłam bardzo zadowolona :) 

Powiadam Wam więc.. Nie ma się co łamać! Rysujcie dużo! Walczcie ze swoimi słabościami (oczy, dłonie u mnie),a już za pół roku zobaczycie efekty waszych starań! :) 


Póki co Dziękuję za uwagę :) 
I do następnej notki o mojej twórczości w roku 2007 :)
Bye! Bye!

Aaa.. Gratis wstawię jeszcze mój nowy szkic, który powstał przy okazji lulania do snu mojego małego Jacusia :) 

2 komentarze:

  1. Czasami fajnie jest przejrzeć swoje starsze prace :) Coś podobnego można znaleźć tutaj: http://www.deviantart.com/?q=meme+before+and+after To niesamowite jak człowiek może się rozwinąć, czasami tak zaglądam, żeby się podbudować w artystycznej niemocy. :p Sama nie rysuję mangi, ale ten styl jest niewątpliwie uroczy ^ ^. A ostatni rysunek z tego postu jest wprost śliczny- wygląda jak z bajki dla dzieci! I wręcz brak koloru czyni go jeszcze delikatniejszym :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie prace są śliczne :) I jakie postępy poczyniłaś ! Szok !. A nowa praca zapowiada się ciekawie :) Już mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń